Jednou použijete, navždy to budete chtít

Jednou použijete, navždy to budete chtít

Je fantastické mít neživého pomocníka vždycky při ruce, když už si nevíte rady, jak zabalit to, co je problémové uskladnit!

páska

  1. Když to vezmeme od obyčejného běžného života, který se odehrává, třeba v kuchyni.
  2. Denně musíte dělat svačiny pro členy rodiny.
  3. Nebo Vám zbyde jídlo na druhý den, které jste uvařili.
  4. Nebo nakoupíte potraviny, které se již do originálního obalu nedají vrátit.
  5. Nebo se Vám vysypou ze špatně zabaleného obalu.

Co uděláte? Vezmete vymyté krabičky od másla, nebo od hořčice, a uložíte je tam. Lednice se začíná zoufale plnit. Krabičky jsou fajn, ale jen do té doby, než se nahromadí a stanou se neskladovatelné. Potom by měly nastoupit igelitové sáčky, nebo právě ona zázračná stretch folie , která místo ve Vaší lednici vytvoří.

  1. Když to vezmeme pracovně, potom je stretch folie nepostradatelnou součástí každého skladu!

Její vlastnosti Vám dovolují dokonale upevnit vyrobené produkty pohromadě jak na paletách, tak i volně v regálech. Nerozsypou se a Vy budete vždycky vědět, že v daném balíku se nachází přesně to, co jste tam včera, nebo před týdnem uložili!

  1. Když to vezmeme z pozice vedoucího letního tábora, i tam se stane stretch folie nepostradatelnou.

Nakupujete ceny za soutěže, vyrábíte si předem diplomy, a potřebujete vše zabalit tak, abyste měli přehled. Není nad šikovný igelit, který Vaše potřeby uchová v přesném počtu a v podobě šikovných balíčků, ze kterých vybalujete na místě to, co jste si připravili!


balíčky

  1. Když to vezmeme z pohledu obchodování, pak i tam je stretch folie skvělým a spolehlivým pomocníkem.

Zabalením většího množství produktů, které je nutné převézt do sítě prodejen, získáte úhledné balíky, které nakonec nebudou muset být ani extra popisované, protože je do nich vidět.
Vidíte, jak se dá stretch folie využívat kdekoliv? Vy sami si najdete možnosti využití. Důležité je, že ten, kdo takovou věc vymyslel, je vážně kanón!

4/5 - (1 vote)