Nový řetěz znamená nové zážitky

Nový řetěz znamená nové zážitky

Mnozí jezdci na motocyklu často zapomínají na to, že dobrý technický stav motocyklu výrazně přispívá k celkové bezpečnosti na silnici i v terénu. Proto se ujistěte, že právě váš stroj má sekundární převod v naprostém pořádku. Pokud by tomu tak nebylo, nemůžete očekávat, že se vám bude jezdit dobře, a to nejenom kvůli špatnému pocitu.

skoky

Jaké produkty můžete zakoupit?

Pro terénní použití: Enduro, Motocross, čtyřkolky
Silniční využití – s O-kroužky, s X-kroužky apod.

Protože je sortiment opravdu bohatý, měli byste si být jisti, že vybíráte ten správný produkt. Je proto důležité podívat se na předepsaný rozměr tohoto prvku, který váš stroj potřebuje. Pokud byste však vybrali špatně, není to žádný problém. Stačí produkt poslat zpět, načež si budete moci objednat další, a přitom zaplatit jenom ten, který skutečně potřebujete. Zde můžete vidět, jak moc je sortiment řetězů pro motocyklu http://berantuning.cz/List/Retezy kvalitní. Využijte proto jeho celého potenciálu proto, abyste si mohli užívat každou jízdu, kterou podniknete.

rychlost

Je důležité udržovat sekundární převod v pořádku

Pořízením nového sekundárního převodu to však jenom začíná. Abyste mohli mít jistotu, že váš stroj bude fungovat přesně tak, jak byl stvořen, musíte se o tento prvek pečlivě starat. To zahrnuje nejenom čištění a následné mazání, ale také průběžně natahování. Ať už je totiž sekundární převod jakkoli kvalitní, časem se zkrátka vytahá, a proto byste měli kontrolovat i to, jak moc je váš řetěz natažený, a popřípadě průhyb dostatečně vykompenzovat.

4/5 - (1 vote)